Het festivalhart in Oosterwijtwerd (Schoolweg 2a)* is dé plek waar je festivalbezoek begint én eindigt. Hier kom je samen, regel je praktische zaken* en geniet je van eten, drinken en muziek.
Openingstijden
Vrijdag: 18.00 – 19.30 uur
Zaterdag & zondag: 9.00 – 20.00 uur
Wat kun je hier doen?
In het festivalhart ruil je je ticket om voor een polsbandje en start je je dag ontspannen, bijvoorbeeld met een kop Toffe Koffie. Vanuit hier stel je jouw ideale festivaldag samen. Kies voor een muzikaal begin met het Zing Ontbijt van de King Sisters (extra ticket), stap aan boord van de rondvaartboot (extra ticket), of trek er zelf op uit met de fiets of te voet. Met onze routetips – die voorafgaand aan het festival worden gepubliceerd – verbind je eenvoudig de verschillende voorstellingen.
* In het festivalhart vind je ook de fietsverhuur, kun je parkeren en is het startpunt van het bootprogramma. Tickets hiervoor vind je in onze Ticketshop Extra's.
Sluit je dag af met friet, (vega)burgers, een borrel en live muziek!
Maak je Terug-naar-het-begin-ervaring compleet door te eindigen waar je begon: in het festivalhart. Hier kom je samen om na te genieten, met een drankje, friet, frisse salades en (vega)burgers. Je kunt ook aanschuiven bij Eetcafé De Boerderij, dat de hele dag geopend is. Terwijl de avond langzaam valt, zorgen live sessies van het Prins Claus Conservatorium voor een sfeervolle afsluiting van je festivaldag.
De pendelbus: Station Loppersum - Festivalhart Oosterwijtwerd
Het festivalhart ligt midden in het wierdenlandschap en is lastig bereikbaar met het OV, daarom kun je dit jaar vanaf station Loppersum gebruikmaken van een pendelbus naar het festivalhart, waar je eventueel een gehuurde fiets ophaalt. Lees meer!